Reddingsbrigade Nederweert

Elke zwemmer een Reddend zwemmer

Slider-Mix-min.jpg

Corona-update maart '21 - Alternatieve jeugdtraining

Beste leden en ouders van jeugdleden,

Het is weer even geleden dat we een update hebben kunnen sturen. Afgelopen week is er opnieuw een persconferentie geweest.
We hoorden dat de zwemlessen weer mocht opstarten. Helaas geldt dit alleen voor het zwem-ABC, waardoor voor ons de deuren van het zwembad helaas nog even gesloten blijven.
Wel gaan we vanaf woensdagavond 17 maart “droogzwemmen” van 18:00 tot 19:00 uur voor alle jeugdleden tot 12 jaar. Diverse kleine oefeningen uitvoeren, samen actief bezig zijn binnen de mogelijkheden.
Waar: bij Sportcentrum LACO buiten op het grasveldje. Ouders kunnen de kinderen brengen, maar mogen niet buiten de auto op het parkeerterrein blijven staan wachten.
Kleding: doe makkelijk zittende kleding aan, geen zwemkleding, en denk aan de wisselende weersomstandigheden.
Vooraf aanmelden hoeft niet.

Helaas voor alle leden vanaf 12 jaar mogen we onze trainingslessen nog niet opstarten. Waarschijnlijk horen we op de volgende persconferentie (23 maart) de volgende stappen. Hopelijk volgt er de volgende maand beter nieuws?!

Onze jaarlijkse Algemene Ledenvergadering hebben we verplaatst naar najaar 2021.

Met vriendelijke groet,
Bestuur en instructeurs Reddingsbrigade Nederweert