Reddingsbrigade Nederweert

Elke zwemmer een Reddend zwemmer

Slider-Mix-min.jpg

Jan Linders Fonds 2018

Afgelopen jaar waren wij door de medewerkers van Jan Linders Nederweert uitgekozen als lokaal goed doel voor het Jan Linders Fonds.
De opbrengst van 2 actieperioden in 2018 kwamen ten goede voor onze vereniging. Dit was in het voorjaar de verkoop van asperges en in het najaar de verkoop van tomaten. Ook mochten wij in het filiaal van Nederweert onze vereniging promoten.
Afgelopen week mocht Gerard Hoeben namens de vereniging de cheque van € 341,00 in ontvangst nemen.

Jan Linders Fonds 2018
Overhandiging cheque Jan LInders Fonds

Wij willen Jan Linders Nederweert heel hartelijk danken dat wij voor dit goede doel in 2018 waren uitgekozen. Wij willen dit bedrag graag besteden aan aankoop van lesmaterialen en het mogelijk maken om meer kinderen uit minder draagkrachtige gezinnen aan het zwemmen te krijgen. Maar ook om ouderen aller zwemmogelijheden te bieden.

Ons motto is: Elke zwemmer een Reddend zwemmer!

Nogmaals Jan Linders heel hartelijk dank.